Diyarbakır Merkezli Otobüs Firmaları

Diyarbakır Merkezli Otobüs Firmaları

Ulaşım sektöründe çok sık kullanılması nedeniyle önemli bir yeri olan otobüs taşımacılığı ülkemizde birçok farklı firma tarafından yapılmaktadır. Kara yolu ulaşımında ülkemizin bütününde faaliyet gösteren otobüs firmalarının yanı sıra, birçok şehrin kendi sahip olduğu yerel otobüs firmaları da son derece kaliteli hizmet göstermektedir. Kaliteli yerel otobüs firmalarına örnek olarak Diyarbakır otobüs firmalarını sizler için alfabetik sırayla derledik.

Can Diyarbakır Turizm

Diyarbakır otobüs firmaları arasında akla gelen ilk firmalardan biri olan Can Diyarbakır Turizm 2011 yılında kurulmuştur. Ahmet Çapa tarafından kurulan Can Diyarbakır Turizm, günümüzde Kadri Çapa tarafından yönetilmektedir. 40’tan fazla araca sahip olan Can Diyarbakır Turizm, Travego ve Temsa Safir araçlarıyla yolcularına oldukça konforlu hizmet sunmaktadır. Birçok farklı ilde şubesi bulunan Can Diyarbakır Turizm’in en çok tercih edilen şubeleri; Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İstanbul, İzmir ve Kayseri şubeleridir. Yolcu memnuniyetini her şeyin önünde tutarak, güler yüzlü personeli ile konforlu hizmet sunan Can Diyarbakır Turizm, sektörün yenilikçi gelişmelerine ayak uydurarak hizmetlerine devam etmektedir. Detaylı bilgiye buradan sayfasından ulaşılabilir.

Diyarbakır Barış Turizm

2002 yılında kurulan Diyarbakır Barış Turizm 18 yıllık sağlam tecrübesiyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Kurucusu Ferset Binen olan Diyarbakır Barış Turizm, çağımızın hızla değişen teknolojisine uyum sağlayarak Travego otobüsleriyle konforlu hizmet sunmaktadır. Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Ceyhan, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Gebze, Harem, İstanbul ve İzmir şubeleriyle sektörde referans marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Birçok firmanın yanı sıra çeşitli ve bol ikramlarıyla dikkat çeken Diyarbakır Barış Turizm bu özelliği ile sık tercih edilen bir firmadır.

Has Diyarbakır Turizm

Ulaşım sektörüne 2004 yılında dahil olan Has Diyarbakır Turizm, Zülküf Özkaçar tarafından Diyarbakır merkezli olarak kurulmuştur. Müşterilerin yolculuklarını sorunsuz şekilde geçirmesine oldukça önem veren Has Diyarbakır Turizm, güler yüzlü ve saygılı personelleri ile müşterilerine gerçek bir misafir deneyimi yaşatmaktadır. Has Diyarbakır Turizm’in en önemli şubeleri, Adana, Aksaray, Antalya, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Isparta, İskenderun, İstanbul ve İzmir’dir. Travego otobüsleriyle son teknolojiye sahip bir yolculuk imkanı sunmaktadır.

Öz Diyarbakır Seyahat

1981 yılında Diyarbakır’da kurulan ve Diyarbakır ismini alan ilk firma olma özelliğiyle Öz Diyarbakır seyahat, Mehmet SEYHAN, Ahmet ARIKBOĞA, Selahattin DELİDERE, Avni YAŞLI, Kasım CANTÜRK, Fikri CANPOLAT tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihin zorlu şartlarına rağmen kendini günden güne geliştiren firma 37 yıldır sektörde önde gelen firmalar arasında boy göstermektedir. Ülkemizin 6 bölgesinde hizmet gösteren Öz Diyarbakır Seyahat’in en önemli şubeleri Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir ve Kahramanmaraş’tır. İlkelerinden ödün vermeyen firma, kaliteli, konforlu ve son teknolojiyle donanımlı Travego otobüsleriyle sanki özel araçla seyahat ediyormuş gibi özenli bir yolculuk deneyimi sunmaktadır.

Özlem Diyarbakır

Güneydoğu bölgesinde ilk defa Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna otobüsleriyle 2004 yılında Selahattin Güneş tarafından kurulan Özlem Diyarbakır Turizm, kurulduğu yıldan bu yana çağın gereklerine uyarak günden güne gelişmiş ve sektörde önemli bir yer kazanmıştır. Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul şubeleriyle hizmet veren Özlem Diyarbakır, şu an Setra ve Travego otobüsleriyle hizmetine devam etmektedir. Personellerinin saygılı ve güler yüzlü olmasını oldukça önemseyen Özlem Diyarbakır Otobüs firması, çok tercih edilen firmalar arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir